gasausbau.jpg

Technické vestavby plynárenských technologií

Stabilní a modulární prostorové buňky Betonbau umožňují je už ve výrobním závodě vyzbrojit armaturami, trubkami a přístroji, které jsou určeny k provozu zařízení. Tyto často těžké komponenty mohou být dodány do našeho závodu a zde v chráněném prostředí s optimální infrastrukturou bez velkého zdržení převzaty a šetrně skladovány. Montáž můžeme po dohodě s Vámi provést sami nebo Vám můžeme po dohodě poskytnout plochu včetně infrastruktury pro Vaši montáž. Tímto postupem je možno zejména u větších regulačních stanic vyloučit mezitransporty k firmám zajišťujícím vestavbu plynárenské technologie. V mnoha případech je to ta nejhospodárnější varianta výstavby.

Samozřejmě Betonbau realizuje i „klasický postup“, při kterém se budova vybaví u externí plynárenské firmy nebo se zkompletuje až přímo na místě určení. Pečlivým a koordinovaným konstrukčním zpracováním zajistíme, že otvory, připojovací body a připevňovací lišty budou přesně tam, kde mají být. Tím se ušetří cenný čas při instalaci, což je zejména patrné při uvádění do provozu na místě určení.

Betonbau vyrábí širokou škálu hliníkových a ocelových dveří a větracích elementů. Tyto produkty jsou zastoupeny na trhu už po desetiletí a osvědčily se také v jiných oborech. Díky tomu můžeme flexibilně a cenově výhodně reagovat na vaše konstrukční požadavky.

Co pro vás můžeme udělat?
Promluvme si o vašich projektech.