telekomunikation2.JPG

Technické vestavby pro telekomunikace

Stabilní a modulární prostorové buňky Betonbau umožňují jejich vyzbrojení zařízeními a přístroji již ve výrobním závodě. Tyto komponenty mohou být dodány do našeho závodu a zde v chráněném prostředí s optimální infrastrukturou bez velkého zdržení převzaty a šetrně skladovány. Montáž v našem výrobním závodě je obzvlášť hospodárná, Vaše náklady na stavbě na koordinaci mnoha malých dodavatelských firem se významně sníží. Čas uvádění do provozu na místě instalace se tím nechá výrazně zkrátit.

Jedná se o spektrum zařízení od nízkonapěťové základní instalace pro světelné, vytápěcí a klimatizační okruhy až po zabudování jednotek stejnosměrných napájecích zdrojů a klimatizací. Často jsou naše budovy už v našem závodě vyzbrojovány sofistikovanými zabezpečovacími čidly pro monitorování dveří a zámků. V případě potřeby instalujeme požární, kouřová nebo teplotní čidla. Budovy mohou být vybaveny zdvojenou podlahou se zabudovanými přístrojovými rámy.

Kabelové lávky, elektrická topidla, ventilátory, klimajednotky a sanitární zařízení lze v případě potřeby rovněž zabudovat již v závodě. Při prvních výrobních krocích lze zohlednit ochranu proti vloupání do objektu a poškození zařízení.

Betonbau tyto práce provádí výhradně zkušeným a kvalifikovaným personálem.

Další zajímavé detaily získáte v katalogu: Telekomunikace.